Masořezka T-SWF 82

Stolní elektrická masořezka se separátorem "T-SWF 82"

      Aby i mleté maso mělo zaručenou kvalitu, je zapotřebí připravovat je bezprostředně před prodejem nebo použitím. A pro zákazníka není přesvědčivější důkaz, než je mletí masa přímo před jeho zraky.

      Funkce a způsob práce: Strojek na maso se separátorem umožňuje zpracování suroviny nejrůznější kvality při dosažení co možná nejvyšší jakosti konečného produktu. Překážející části suroviny, jako jsou úlomky kostí, chrupavky, zbytky kůže, šlachy, atp. jsou při zpracování samočinně odseparovány.

      Strojek na maso se separátorem zaručuje významné zhodnocení zpracované suroviny při minimalizaci vstupních nákladů Podíl separovaných zbytků se pohybuje podle kvality vstupní suroviny mezi 0,5 až 1,0 % z celkové váhy.

      Strojek umožňuje použití i jiného volitelného příslušenství. Lze např. zaslepit vývod od separátoru a pak nasadit standardní složení (systém Unger). Stroj lze doplnit dalšími pracovními nástavci, čímž dojde ke zvýšení užitné hodnoty stroje.

      Průměrný výkon stroje se pohybuje kolem 300 kg/hod. zpracované suroviny při použití standardní řezné desky s otvory 4,0 mm ve složení Technické vlastnosti: Patentovaný systém strojku s kombinovaným šnekem (ušlechtilá ocel a polyoxymetylen) Solidní a robustní tělo zaručující dlouhodobou životnost Výkonný motor se speciálním převodovkou zajišťující nehlučný běh stroje Vysoký výkon i při dlouhodobé práci Rychloupínací závěr pracovního nástavce (snadné a rychlé sejmutí a nasazení těla strojku) Minimální volný prostor na zbytky masa v řezné komoře Leštěné povrchové plochy (splňují všechny hygienické normy) Nedochází k zahřívání suroviny, takže zpracovávané maso zůstává studené a udržuje si svou přirozenou barvu Oblast použitelnosti: Strojek najde své plné uplatnění zejména takových provozech, jakými jsou: velká řeznictví supermarkety velkokuchyňské provozy přípravny masa a jiná podobná zařízení... Volitelné příslušenství: desky do řezného složení s vrtáním 2,0 - 3,0 a 4,0 mm standardní pětidílné řezné složení (Unger) složení na řezání masa na kousky paštiková rozmělňovací deska tenderizér (naklepávač masa) nudličkovací kráječ (dršťkovač) Rozměry: Délka: 700 mm Šířka: 400 mm Výška: 500 mm Technické údaje: Nap. napětí: 400V 3~ 50 Hz Stupeň krytí: IP 54 Příkon: 1,3/1,9 kW Počet otáček na výstupu: 160/320 ot./min. Způsob připojení na síť: 4,5 m kabel s bezpečnostní vidlicí CEE 7/VII Hrubá hmotnost: 47 kg Bezpeč. ochrana motoru: standardně Značka GS (bezpeč. atest): standardně Značka CE (tzn. shoda s předpisy EU): standardně Objednací číslo: 542 930       Svým výkonem až 150 kg umletého masa za hodinu (s deskou o průměru děr 4,5 mm v řezném složení) je jako stvořený pro zpracovatele, jakými jsou např.:

      Vedle vysokého výkonu má stroj zcela samozřejmě i vynikající technické provedení, což mu dává jak atraktivní vzhled, tak zejména jeho špičkové užitné vlastnosti:       Elektrický stolní strojek na maso najde své uplatnění všude tam, kde nejen cena, ale i malá časová náročnost a zejména zaručená kvalita jsou chápány jako jeden ze základů konkurenční výhody.

^^nahoru^^        zpět-->